Засоби захисту

Перчатки
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
96,00 Грн

Мають відмінні теплоізоляційні властивості, призначені для зварювальних і інших робіт, пов'язаних з високими температурами.

Кількість:
Перчатки
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
77,00 Грн

Мають відмінними теплоізоляційними властивостями, призначені для зварювальних і інших робіт, пов'язаних з високими температурами.

Кількість:
Ambulance Перчатки плотные не стерильные
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
17,00 Грн

Рукавички діагностичні, з каучукового латексу, призначені для проведення процедур, пов'язаних з високим ступенем ризику. Мають виняткову стійкістю до розривів і проколам.В цих рукавичках руки мають максимальну тактильною чутливістю і при цьому добре захищені. Рельєфна поверхня кінчиків пальців забезпечує прекрасний захоплення. Спеціальна конструкція і край манжет полегшує надягання і забезпечує комфорт і свободу рухів.

Кількість:
Пропонує оптом і в роздріб засоби індивідуального захисту за відмінним цінами з доставкою по всій Україні. Засоби захисту, що використовуються працівником для запобігання або зменшення впливу шкідливих і небезпечних виробничих факторів, а також для захисту від забруднення.

Контакти

  • Україна Сумсьа обл. м.Конотоп уул. Євгена Коновальця
  •  
    Телефон : (05447) 2-32-30
Top

Отправка заказа. Пожалуйста, подождите ...

Подождите... Кладем товар в корзину

Извините... Товара больше нет в наличии.

Спасибо за заказ! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Возникла проблема с отправкой заказа. Пожалуйста, попробуйте еще раз..

Пожалуйста, заполните все поля формы перед отправкой.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…