Стяжка

CERESIT CR 65 гидроизоляционная смесь (жесткая) 25кг
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
380,00 Грн

Суміш призначена для гідроізоляції будівельних конструкцій - це басейни, фундаменти, гідротехнічні споруди, резервуари, призначені для зберігання води, в тому числі і питної. Гідроізоляційна суміш застосовується з боку впливу води. Захист від періодичного зволоження: 2 шари обмазувальної гідроізоляції.

Кількість:
CERESIT СN 69 самовыравнивающаяся смесь 25кг
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
227,00 Грн

Самовирівнююча суміш Ceresit CN 69 призначена для вирівнювання бетонних основ і стяжок підлоги з цементно-піщаних розчинів, легкого бетону з подальшим укладанням таких покриттів, як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ та інших полімерних покриттів в житлових, громадських, адміністративних та побутових приміщеннях.

Кількість:
Ровный пол МОМЕНТ 25 кг.
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
225,00 Грн

Суміш призначена для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних і ангідритових підстав статі з наступним укладанням таких покриттів, як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плита ПВХ і ін. Полімерних покриттів в житлових, громадських, адміністративних будівлях, а також на об'єктах з малою інтенсивністю впливу рідин. Суміш не застосовується в якості покриття для підлоги.

Кількість:
Самовыравнивающаяся смесь для пола ARTISAN С-42 25 кг
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
200,00 Грн

Самовирівнююча суміш для підлоги Артисан С-42 використовується для виготовлення наливних підлог, що самовирівнюються (прошарків) практично на будь-який, завчасно підготовленою основі, у житлових і громадських будівлях. Товщина шару не більше 20 мм. Лити в 1 шар. Готова стяжка відповідає всім вимогам до прошаркам підлог, на які можуть наноситися всі види покриттів (паркет, лінолеум, килимові покриття, плитка, фарба і т.д.)

Кількість:
Стяжка армированная МОМЕНТ  25 кг.
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
130,00 Грн

Суміш «Момент Стяжка» призначена для влаштування стяжок підлоги на жорсткій основі (товщина шару - від 30 мм). Стяжка може укладатися на обробний шар (гідро-, тепло-, звукоізоляція) - в цьому випадку товщину шару потрібно розраховувати залежно від жорсткості тепло - або звукоізоляційний матеріал і ступеня впливу механічних навантажень, але мінімальний шар повинен бути не менше 40 мм.

Кількість:
Стяжка

Контакти

  • Україна Сумсьа обл. м.Конотоп уул. Євгена Коновальця
  •  
    Телефон : (05447) 2-32-30
Top

Отправка заказа. Пожалуйста, подождите ...

Подождите... Кладем товар в корзину

Извините... Товара больше нет в наличии.

Спасибо за заказ! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Возникла проблема с отправкой заказа. Пожалуйста, попробуйте еще раз..

Пожалуйста, заполните все поля формы перед отправкой.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…