Подовжувачі і касети

Колодка электрическая RIGHT HAUSEN две розетки
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
140,00 Грн

У торговій марці RIGHT HAUSEN наданий широкий асортимент побутових колодок KRIS. Неповторний дизайн і висока якість продукції не змусять вас сумніватися. Використовую колодку для виготовлення подовжувача, з подальшим підключення електроприладів віддалених від розетки. Для виготовлення готового подовжувача рекомендується використовувати тільки якісні матеріали, Гостовский провід двох, чи то трьох жильний, в залежності яку колодку використовуємо, із заземленням або без заземлення, вилку. До ...

Кількість:
Сетевой фильтр MAXXTER SPM5-G-10G 3 м 5 розеток, серый
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
193,00 Грн

Мережевий фільтр-подовжувач Maxxter SPM5-G-10G призначений для підключення до електромережі різної комп'ютерної та офісної техніки та її захисту від перешкод, перевантажень і короткого замикання. Пристрій оснащений універсальними розетками з заземленням, виконано в ударопрочном пластиковому корпусі з отвором для кріплення на стіні. Вимикач з вбудованим світлодіодом дозволяє припинити подачу живлення до підключеним електроприладів.

Кількість:
Сетевой фильтр MAXXTER SPM5-G-15B 4,5 м 5 розеток
Кількість:
Недоступно
Доступність товару: Нет в наличии
176,00 Грн

Мережевий фільтр-подовжувач Maxxter SPM5-G-15B 4.5 м, 5 розеток Black призначений для підключення широкого спектру побутової та електронної техніки, включаючи чайники і електронагрівачі. Пристрій з 5 універсальними розетками з заземленням і довжиною кабелю 4.5 метра, виконано в ударопрочном пластиковому корпусі, має вбудований захист від перевантажень і короткого замикання, а також, оснащено отвором для кріплення на стіні.

Кількість:
Удлинитель Horoz Electric 3 гнезда 5 м
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
325,00 Грн

Подовжувач 3 гнізда без заземлення Horoz Electric виконаний з високоякісного пластику АБС, який не займається, що убезпечить при різного роду замикань. Також подовжувач витримує механічні пошкодження, до того ж є водостійким і не пропускає ультрафіолет. Контакти в подовжувачі виконані з латуні, що гарантує довговічне використання продукту. Завдяки якісній конструкції колодок, забезпечується підвищена ударостійкість. Цей виріб застосовуються у всіх сферах діяльності для підключення різних ...

Кількість:
Удлинитель на катушке 30 м (2*1,5) Лемира
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
940,00 Грн

Подовжувач на котушці 30 м (2 * 1,5) Леміра - подовжувач, за допомогою якого можна забезпечити підключення мережі на віддаленості до 30 метрів. Модель має добре продуманий корпус у вигляді котушки. Завдяки цьому, можна зручно транспортувати, а також швидко розгортати або згортати шнур за допомогою ручки.

Кількість:
Удлинитель на катушке 30 м (2*2,5) Лемира
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
1310,00 Грн

Подовжувач на котушці 30 м (2 * 2,5) Леміра - подовжувач, за допомогою якого можна забезпечити підключення мережі на віддаленості до 30 метрів. Модель має добре продуманий корпус у вигляді котушки. Завдяки цьому, можна зручно транспортувати, а також швидко розгортати або згортати шнур за допомогою ручки.

Кількість:
Удлинитель на катушке 40 м (2*1,5) Лемира
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
750,00 Грн

Подовжувач на котушці 40 м (2 * 1,5) Леміра - подовжувач, за допомогою якого можна забезпечити підключення мережі на віддаленості до 40 метрів. Модель має добре продуманий корпус у вигляді котушки. Завдяки цьому, можна зручно транспортувати, а також швидко розгортати або згортати шнур за допомогою ручки.

Кількість:
Удлинитель на катушке 40 м (2*2,5) Лемира
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
1010,00 Грн

Подовжувач на котушці 40 м (2 * 2,5) Леміра - подовжувач, за допомогою якого можна забезпечити підключення мережі на віддаленості до 40 метрів. Модель має добре продуманий корпус у вигляді котушки. Завдяки цьому, можна зручно транспортувати, а також швидко розгортати або згортати шнур за допомогою ручки.

Кількість:
Удлинитель на катушке 50 м (2*1,5) Лемира
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
1408,00 Грн

Подовжувач на котушці 50 м (2 * 1,5) Леміра - подовжувач, за допомогою якого можна забезпечити підключення мережі на віддаленості до 50 метрів. Модель має добре продуманий корпус у вигляді котушки. Завдяки цьому, можна зручно транспортувати, а також швидко розгортати або згортати шнур за допомогою ручки.

Кількість:
Подовжувачі і касети

Контакти

  • Україна Сумсьа обл. м.Конотоп уул. Євгена Коновальця
  •  
    Телефон : (05447) 2-32-30
Top

Отправка заказа. Пожалуйста, подождите ...

Подождите... Кладем товар в корзину

Извините... Товара больше нет в наличии.

Спасибо за заказ! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Возникла проблема с отправкой заказа. Пожалуйста, попробуйте еще раз..

Пожалуйста, заполните все поля формы перед отправкой.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…