Асортимент

Мережа господарчих магазинів VMV Stroy

 • Бытовая техника

  Бытовая техника

 • Сантехника

  Сантехника

 • Отделочные материалы + обои

  Отделочные материалы + обои

 • Мебель

  Мебель

Штучні ялинки, сосни

Сосна заснеженная пушистая 1.8 метра ТМ juzva
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
1019,00 Грн

Сосна засніжена пухнаста 1.8 метра ТМ juzva Все більше людей за останні кілька років стали віддавати перевагу штучним ялинкам і сосен. І цьому є кілька причин, штучні ялинки не обсипається, вони більш довговічні, легкі, м'які. До того ж доглядати за штучної красунею набагато простіше.

Кількість:
Сосна новогодняя 1 м заснеженная
Кількість:
Недоступно
Доступність товару: Нет в наличии

Сосна новорічна 1 м засніжена Все більше людей за останні кілька років стали віддавати перевагу штучним ялинкам і сосен. І цьому є кілька причин, штучні ялинки не обсипається, вони більш довговічні, легкі, м'які. До того ж доглядати за штучної красунею набагато простіше. Купити штучну ялинку або сосну означає зберегти живу природу. Штучна ялинка зможе дарувати радість вашим близьким протягом багатьох новорічних свят.

Кількість:
Сосна пушистая ТМ Juzva 1.2 м
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
580,00 Грн

Сосна пухнаста ТМ Juzva 1.2 м В англійській є поняття New Year Tree в якому об'єднано всі, що ми звикли думати про новорічних ялинках. Це ошатне хвойне дерево, прикрашене світяться гірляндами і скляними кулями. Ялина це, сосна або штучний аналог - не має значення. Головне - збірний образ. У нашому інтернет-магазині можна купити пухнасту штучну сосну для новорічного декору. Товар продається в роздріб і оптом. 1,2 метра, довга густа хвоя, ідеальна форма крони - така сосна стане чудовою ...

Кількість:
Искусственная сосна микс заснеженная 2,5 м.
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
1488,00 Грн

Штучна сосна мікс засніжена 2,5 м. Представлена ​​модель висотою 1 м виконана з ПВХ зеленого кольору, з распушеннимі кінчиками. Вона має конусну форму з нижнім діаметром 60 см і достатню кількість пишних гілок, на які вільно поміщаються новорічні іграшки. Новорічна штучна сосна розпушений 100 см використовується не тільки для установки в квартирах і будинках, вони також користуються попитом для прикраси магазинів, салонів і офісів.

Кількість:
Искусственная елка 1 м. белая
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
228,00 Грн

Штучна ялинка 1 м. Біла Штучна ялинка - конструкція у вигляді новорічної ялинки, яка використовується зазвичай в період новорічних свят. Новорічна красуня має яскравий білий колір своїх гілок, що дозволить впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку.

Кількість:
Елка Карпатская искусственная 1,5 м
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
647,00 Грн

Ялинка Карпатська штучна 1,5 м Пухнаста і ніжна класична ялина натурального зеленого кольору з пружною і дуже пухнастою хвоєю і незвичайно густою кроною, прикрашена шишками зі штучного матеріалу, не залишить байдужими ні дорослих ні дітей.

Кількість:
Елка искусственная европейская 1.9 м. с шишками
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
1535,00 Грн

Ялинка штучна європейська 1.9 м. З шишками Пухнаста і ніжна класична ялина натурального зеленого кольору з пружною і дуже пухнастою хвоєю і незвичайно густою кроною, прикрашена шишками зі штучного матеріалу, не залишить байдужими ні дорослих ні дітей.

Кількість:
Елка искусственная европейская 1.5 м. ТМ Juzva с шишками
Кількість:
Доступність товару: Товарів у наявності
1010,00 Грн

Ялинка європейська з шишками 1,5м Пухнаста і ніжна класична ялина натурального зеленого кольору з пружною і дуже пухнастою хвоєю і незвичайно густою кроною, прикрашена шишками зі штучного матеріалу, не залишить байдужими ні дорослих ні дітей.

Кількість:
Штучна ялинка або сосна - конструкція у вигляді новорічного декору, використовувана зазвичай в період новорічних свят.

Контакти

 • Україна Сумсьа обл. м.Конотоп уул. Євгена Коновальця
 •  
  Телефон : (05447) 2-32-30
Top

Отправка заказа. Пожалуйста, подождите ...

Подождите... Кладем товар в корзину

Извините... Товара больше нет в наличии.

Спасибо за заказ! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Возникла проблема с отправкой заказа. Пожалуйста, попробуйте еще раз..

Пожалуйста, заполните все поля формы перед отправкой.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…